Студентська преса

PULSE

Pulse.jpg

Якщо коротко, то це — 20 чорно-білих сторінок про кольорове життя в ІПСА. А якщо подовше…

PULSE («ПУЛЬС ІПСА») — студентська молодіжна газета Профбюро ІПСА. Найяскравіші події, цікаві новини, потрібні факти  для розумних та активних студентів.

Про що пишуть наші журналісти?

Перш за все — про життя Інституту як воно є, без прикрас та хитрощів. Новини Профбюро ІПСА, Профкому НТУУ «КПІ» і все те, що стосується молоді нашого Інституту і Києва вцілому. Разом з PULSE можна поламати голову, розв’язуючи задачки від викладачів, можна привітати друзів з днем народження і зі святами, поспілкуватися з цікавими людьми з рубрикою people, підвищити рівень адреналіну з рубрикою extreme.

Ти не знаєш, де швидко зробити ксерокопію і де можна під’єднатися до Wi-Fi у КПІ? Спеціально для тебе рубрика «Твоё КПЁ», у якій тобі розкажуть «що», «де» і «за скільки». Знаєш щось цікаве і хочеш поділитися цим з іншими? Пиши нам! PULSE завжди зацікавлений в нових ідеях.

Та, щоб там не казали про PULSE, краще один раз побачити газету, ніж сто разів прочитати про неї. Тримай руку на пульсі твого Інституту. Читай PULSE!

Архів газети:

Березень