Кєди

Кєди — це всім добре знайоме (а для багатьох ще й улюблене) взуття. У кедах у дитинстві ганяли м'яч у дворах, лазили по дахам і деревам. У кедах ходили в школу на фізру. У кедах можна бігати, стрибати, здавати кроси, вибиратися із друзями в ліс на пікнік, копати картоплю у бабусі. Є й інші, «нарядні» кеди, у яких ходять на пари, у гості, які є символом молодіжного вільно-радісного стилю. Тому наш журнал і називається «К Е Д Ы». Він і про спорт, і про активне молоде життя, і про все гарне, радісне й здорове.

Журнал заснований Студентською радою ННК «ІПСА», має формат А5, чорно-білий друк, виходить раз на місяць. Цільова аудиторія видання — молодь, студенти КПІ. Ціль журналу — привернути увагу читача до спорту, дати йому цікаві статті й картинки, розповідати про події, які проходять у КПІ.

Архів газети: