Студентство

foto_school_kpi2.jpgУчасники студентської
фотошколи.

З самого початку Інститут прикладного системного аналізу прагне створити всі умови для повноцінного розвитку студентів у позанавчальний час та встановити сімейні зв'язки всередині Інституту.

Навчальні корпуси та гуртожитки Інституту знаходяться на теріторії кампусу, а також в навчальних корпусах ІПСА встановлені розетки та є безпровідний доступ до інтернету та комп’ютерних класів, що надає можливість розвитку у позанавчальний час (організація навчального процесу).

В Інституті зародилася програма «Куратор», досвід якої перейняли багато ВНЗ України. Вона створена спеціально для першокурсників, які тільки вступили до Інституту. Студентська рада проводить кастинг серед старшокурсників, які будуть закріплені за кожною групою першокурсників, як кураторів чи, як їх називають першокурсники, «татом та мамою». Саме завдяки студентам-кураторам етап освоєння для першокурсників проходить легко.

footballКоманда ННК «ІПСА» з футболу, Чемпіон
НТУУ «КПІ». НСК «Олімпійський», 2006 р.

Що ж стосується позанавчальної діяльності, то для неї  в Інституті створені всі сприятливі умови: у нас діють 3 основні студентські організації (Студентська рада, ПрофБюро, Наукове товариство студентів та аспірантів), а також велика кількість навчальних та наукових гуртків, спортивних секцій та клубів за інтересами – IASA FB IASA Telegram IASA Site . І ця кількість студентських організацій кожен рік зростає. Інститут забезпечує значну підтримку студентським організаціям для всебічного розвитку студентів як гармонійних особистостей. Дійсно, для багатьох іпсашників позанавчальна діяльність та заходи стають важливою частиною їх розвитку та здобуття необхідних лідерських навичок, а також способами зробити свій внесок у багате життя студентської спільноти Інституту.

Майбутні професійні напрямки діяльності багато студентів знаходить під впливом їх неакадемічної діяльності – в області журналістики та літератури, музики і мистецтва, суспільної діяльності та бізнесу.

Дивись також:

Log in
Forgot your password?