ГоловнаПро ІПСАЩо таке ІПСА

Принципи ІПСА

NA002257_2.jpg

Ми крокуємо в ногу з часом.

При формуванні навчальних програм враховуються останні наукові дослідження та досягнення. Адміністрація Інституту ретельно слідкує за тим, щоб програма профільних дисциплін завжди відповідала сьогоднішній реальності та вимогам ринку праці.

У нас працюють справжні професіонали.

До викладацького складу Інституту входить 1 академік та більше 10 професорів. Більшість викладачів ведуть свої наукові розробки, результати яких відразу з’являються у їх навчальних курсах.

Ми прислуховуємось до голосу студентів.

Студентська рада ННК «ІПСА» вже більше 10 років є однією з найкращих в КПІ, а в 2009 році отримала визнання у всеукраїнському конкурсі «Молодіжний рейтинг року 2009» Студентської ради при МОН — «Найкращий орган студентського самоврядування 2009». Саме тісна співпраця Студентської ради з адміністрацією забезпечує зворотній зв'язок навчального процесу. Конструктивний діалог між студентами та викладачами і адміністрацією про організацію навчального процесу є важливим аспектом в Інституті для забезпечення високого рівня освіти.

Ми не боїмось експериментувати.

Навчання у нашому Інституті не обмежується загальними навчальними програмами. Більше того, студенти мають змогу самостійно обирати нові способи навчання, що покращує їх рівень як спеціалістів. Саме так 8 років тому студентами було організовано семінари по ризик-менеджменту. Студенти вирішили, що їм не вистачає базових знань, і почали збиратись, обмінюватись досвідом... А сьогодні на цих семінарах виступають представники провідних банків України. Проводяться внутрішні екзамени та сертифікація. Також в Інституті діє багато наукових гуртків, семінарів та факультативів. Наші студенти ініціюють створення наукових конференцій (вже 12 рік поспіль ІПСА проводить міжнародну конференцію «Системний аналіз та інформаційні технології»), літніх шкіл та олімпіад.

Ми співпрацюємо.

ІПСА весь час намагається задіяти нові ресурси, для того щоб наші випускники були дійсно професіоналами. Саме з такою метою разом з компанією ІНКОМ було створено новий магістерський напрямок для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP, разом з компанією CISCO, світовим лідером у галузі мережевих технологій, розроблено програму навчального курсу. І ця співпраця направлена не тільки в «професійне» русло. Разом з факультетом лінгвістики НТУУ «КПІ» для наших студентів були введені безкоштовні семінари з англійської мови. Адже володіння іноземними мовами у наш час стає необхідністю. І ми це розуміємо.

Але найголовніше: Інститут прикладного системного аналізу не готує просто програмістів, менеджерів, фінансових аналітиків чи економістів. Ми готуємо творчих людей, що вміють думати і пристосовуватись. Адже системний аналітик — це людина, що володіє методами. Системний аналітик — це той, хто розуміє що і як функціонує, по яким законам живе.

Ipsa_people.jpgСтуденти ІПСА

І в цьому наша унікальність. Диплом ІПСА для наших випускників — це не вказівний знак, що спрямовує його в якусь одну галузь і ставить хрест на всіх інших. Ні, диплом ІПСА — це, навпаки, «відкриті двері», а в яку сторону вони тебе поведуть — вирішувати тобі. Адже ті знання, що надає наш Інститут, застосовуються скрізь. У банківській сфері, у сфері інформаційних технологій, у державному секторі, промисловому виробництві та в сільському господарстві.

Системний аналіз — це не професія, це спосіб мислення!