Подвійний диплом

Програма «Подвійний диплом» спільно з University of Indianapolis

indianapolis

З метою розвитку міжнародної мобільності студентів та підвищення якості освіти з 2009 року в межах НТУУ «КПІ» започатковано реалізацію програми «Подвійний диплом» спільно з провідним університетом США University of Indianapolis. Стратегічною ціллю міжнародного співробітництва «Національний технічний університет України «КПІ» Університет Індіанаполісу в Афінах є інтегрування в світовий освітній та науковий простір шляхом адаптації системи освіти до загальноєвропейських стандартів вищої освіти, закріплених Болонською декларацією.

Відповідно до проекту студенти НТУУ «КПІ» можуть пройти

курс навчання в філії університету Індіанополісу в м. Афіни (Греція) або в базовому університеті в США, штат Індіана з отриманням двох дипломів НТУУ «КПІ» та університету Індіанополісу. Студенти НТУУ «КПІ» можуть навчатися як за програмою бакалаврів, так і за програмою магістрів.

Учасники програми «Подвійний диплом» навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

Освіта в університеті Індіанополісу платна на пільгових умовах. Наявність двох дипломів підвищить шанси випускника отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру.

Більш детальна інформація

Програма «Подвійний диплом» спільно з Korea Institute of Science and Technology (KIST)

koreaСтворення Українсько-Корейського
навчального центру

У 2008 році була створена Програма подвійного диплома між Корейським інститутом науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology – KIST) у Південній Кореї та НТУУ «КПІ». Магістри та аспіранти нашого університету мають змогу пройти навчання за даною програмою за наступними напрямами: електроніка, хімія, комп’ютерні науки, біотехнологія та ін.

Korea Institute of Science and Technology (KIST) - найстаріший та найпристижніший науковий інститут Кореї, національний рівень, міждисциплінарні дослідницькі програми, які відповідають усім вимогам та потребам сучасного технічного сектору.

Програма передбачає:


лекції і дослідницьку діяльність:
- лекції в Україні (1/2 навчання);
- лабраторні роботи у KIST (1/2 навчання).


Напрямки навчання:
- матеріалознавство та технології;
- інтелектуальні технологічні системи;
- енергетичні та екологічні технології;
- біологічні науки.

Розмір стипендії:

- магістратура - 800$ на місяць;
- аспірантура - 1100$ на місяць.

Безкоштовними для студента також є:
- медичне страхування та страхування від нещасних випадків;
- плата за навчання;
- щоденні обіди.

Більш детальна інформація в деканаті ННК «ІПСА».

Програма «Подвійний диплом» спільно з Ecole Polytechnique

ecole

Ecole Polytechnique проводить набір серед кращих студентів, які закінчили два-чотири роки бакалаврату. Потенційні кандидати повинні відмінно знати математику та фізику, про що можуть свідчити відзнаки в олімпіадах, в національних та міжнародних конкурсах, або те, що вони отримали дипломи бакалавра з відзнакою.

У першій частині програми фокус робиться на

міждисциплінарну, глибинну наукову підготовку. Протягом цього періоду студент повинен освоїти принаймні шість різних предметів серед:

 • математика;
 • прикладна математика;
 • комп'ютерні науки;
 • фізика;
 • механіка;
 • хімія;
 • біологія;
 • економіка.

У другій частині програми, студенти вибирають спеціалізацію серед широкого кола галузей, які охоплюють теоретичні галузі, які згадані вище, та більш прикладні галузі, серед яких:

 • мікроелектроніка;
 • фінансової математики;
 • машинобудування;
 • та інші.

Навчання проводиться в основному на французькій мові. Більш детальну інформацію можна отримати у заступника декана, Оксани Леонідовни Тимощук (надіслати повідомлення).

Програма «Подвійний диплом» спільно з ParisTech

Паризький технологічний інституту світового рівня ParisTech — це консорціумом з 12 найкращих інженерних шкіл Франції та школи бізнесу.

Більшість шкіл, що входять до складу ParisTech, було засновано на початку ХІХ та ХХ століть, але чотири з них було відкрито ще у ХVІІІ столітті.

Сьогодні у школах консорціуму навчається 19700 студентів, включаючи 30% іноземців, ведуться дослідження у 126 наукових лабораторіях, захищається близько 500 дисертацій щороку. Школа підготувала шість Нобелівських лауреатів.

В ННК «ІПСА» щорічно проводиться презентація програм академічної мобільності та подвійних дипломів для всіх зацікавлених студентів та відбувається конкурсний відбір кандидатів за участю представників французьких університетів. За результатами відбору Інститут щорічно направляє своїх студентів до французьких університетів-партнерів.

Більш детальну інформацію можна отримати у заступника декана, Оксани Леонідовни Тимощук (надіслати повідомлення).

Програма «Подвійний диплом» спільно з Tallinn University of Technology та University of Tartu

Університет Тарту — державний університет Естонії, що має більш, ніж 350-річну історію. Талліннський університет технологій — це передовий технічний університет Естонії та партнер ННК «ІПСА» та НТУУ «КПІ» в багатьох проектів.

Кожен рік на базі Інституту проводяться презентації програм подвійного диплому,на яких слухачі отримують докладну інформацію про магістерські стипендіальні програми, а також про короткострокові наукові візити для аспірантів та науковців.

Якісна європейська освіта, велика кількість спеціальностей, пізнання культури іншої держави — все це чекатиме на студентів, якщо вони приймуть участь в цих програмах.

Більш детальна інформація в деканаті ННК «ІПСА».