Melexis-КПІ

melexis-kpi2.jpgСпільна лабораторія КПІ-Мелексіс.

11 квітня 2008 року була відкрита спільна навчально-дослідницька лабораторія кафедрою системного проектування ННК «ІПСА» і компанією «Мелексіс» (Бельгія).

Мета навчально-дослідницької лабораторії з бельгійською компанією «Мелексіс» — спрямована підготовка фахівців під потреби фірми. Щорічно за спеціальною програмою комп’ютерного проектування інтегральних схем  навчаються 10-12 студентів, обраних за конкурсом серед студентів ІПСА, ФЕЛ та РТФ. Їх розрахункові та курсові проекти пов’язані з тематикою фірми. Студенти отримують від фірми додаткові стипендії та щорічно складають заліки, що приймаються працівниками фірми. Після успішного завершення такого навчання студенти працевлаштовуються на фірмі.

«Мелексіс» — відома бельгійська ІТ-компанія, що працює з 1989 р. і спеціалізується на виробництві напівпровідникових інтегральних мікросхем для автомобільної промисловості та побутової техніки. Компанія має центри по всьому світу, зокрема і в Україні.

Докладну інформацію щодо умов зарахування на поглиблене вивчання проектування сучасних інтегральних схем з наступним працевлаштуванням у фірмі «Мелексіс» можна отримати за тел. +380 44 454 9089 (Валерій Юхимович Стіканов).

Вхід
Ви забули пароль?