ГоловнаНавчальний процес

Список розподілу додаткових балів

Список розподілу додаткових балів

ІНСТИТУТ  ПРИКЛАДНОГО  СИСТЕМНОГО  АНАЛІЗУ

Список розподілу додаткових балів

 

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Курс

Група

Кількість балів

Александрова Тетяна Олександрівна

1

ДА-61

12

Бойко Ксенія Олегівна

1

ДА-61

15

Брижатенко Руслан Олегович

1

ДА-61

8

Гнилоскуренко Михайло Святославович

1

ДА-61

18

Калюжний Єгор Юрійович

1

ДА-61

18

Григорян Борис Валерійович (Д)

1

ДА-62

8

Маркіна Софія Павлівна

1

ДА-62

12

Сідельников Назар Андрійович

1

ДА-62

8

Соловей Владислав Олександрович

1

ДА-62

11

10.

Тіхонов Андрій Миколайович

1

ДА-62

25

11.

Зубрійчук  Євгеній  Олексійович

1

КА-61

6

12.

Климчук  Ярослав  Ігорович

1

КА-61

20

13.

Білозорович  Поліна Сергіївна

1

КА-62

15

14.

Гайдук  Ірина Вадимівна

1

КА-62

12

15.

Зайвелєв  Юрій Ігорович

1

КА-62

20

16.

Воловик Маріанна Ігорівна

1

КА-63

12

17.

Гаврилюк Катерина Миколаївна

1

КА-63

11

18.

Кириленко Вікторія Вікторівна

1

КА-63

10

19.

Кукуруза Єлизавета Сергіївна

1

КА-63

20

20.

Мілантьєв Сергій Сергійович

1

КА-63

10

21.

Пихтін Олександр Костянтинович

1

КА-63

4

22.

Яремчук Даниіл Євгенович

1

КА-63

12

23.

Хархута Марія Сергіївна

1

КА-64

10

24.

Іванов Даніїл Сергійович

1

КА-65

20

25.

Жуковський Андрій Віталійович

1

КА-66

3

26.

Науменко Вікторія Олександрівна

1

КА-66

10

27.

Шестерняк Денис Миколайович

1

КА-66

3

28.

Болобан Олег Анатолійович

2

ДА-51

13

29.

Крапивка Микита Андрійович

2

ДА-51

19

30.

Тихун Інна Олександрівна

2

ДА-51

10

31.

Панічкін Віктор Ігорович

2

ДА-52

17

32.

Бойчук Олена Андріївна

2

КА-51

8

33.

Братусь Олександр Сергійович

2

КА-51

7

34.

Олексієнко Ганна Олегівна

2

КА-51

13

35.

Садурський Артем Олександрович

2

КА-51

15

36.

Тарнавський Максим Вікторович

2

КА-51

7

37.

Цуркан Вячеслав Олександрович

2

КА-51

20

38.

Числов Олександр Валерійович

2

КА-51

10

39.

Свириденко Віталій Олександрович

2

КА-53

20

40.

Троян Макар Романович

2

КА-53

50

41.

Тюріна Марія Олександрівна

2

КА-53

11

42.

Варжанський Ілля Володимирович

2

КА-54

30

 

43.

Гаврилов Олексій Сергійович

2

КА-54

20

44.

Гладинець Вікторія Юріївна

2

КА-54

20

45.

Калініченко Ліор Сергійович

2

КА-54

10

46.

Козаченко Кирило Валерійович

2

КА-54

10

47.

Кривошея Ксенія Юріївна (Д)

2

КА-54

15

48.

Балан Катерина Григорівна

3

ДА-42

20

49.

Шпрінгер Олексій Сергійович

3

ДА-42

1

50.

Мнухіна Катерина Олександрівна

3

КА-41

15

51.

Пилипенко Денис Сергійович

3

КА-41

20

52.

Бабіч Марія Павлівна

3

КА-43

10

53.

Онанко Анастасія Максимівна

3

КА-43

39

54.

Титова Анна Олександрівна

3

КА-43

10

55.

Філіпенко Ярослав Ігорович

3

КА-44

5

56.

Глушко Софія Михайлівна

3

КА-45

7

57.

Коровнік Емма Ігорівна

3

КА-45

7

58.

Слюсар Олександра Вадимівна

3

КА-45

10

59.

Чечельницька Олександра Борисівна

3

КА-45

12

60.

Костюк Катерина  Євгеніївна

4

ДА-32

10

61.

Зоріна Катерина  Вікторівна

4

КА-35

20

62.

Белас Андрій Олегович

5

КА-63м

9

63.

Радченко Олександра Валеріївна

5

КА-63м

20

64.

Сльота Максим Русланович

5

КА-63м

30

65.

Декрет Маргарита Володимирівна

5

КА-64м

10

 

 

 

Підстава: рішення стипендіальної комісії ІПСА протокол № 4 від 24.05.2017р.

 

 

 

 

Голова стипендіальної комісії                                      В.Д.Романенко

Голова студради   __ІПСА__                                       К.В.Зоріна

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова профбюро __ІПСА__                                       І.В.Варжанський

Attachments
×
Ввійдіть, будь-ласка