Олімпіадні гуртки

Олімпіадний гурток з математики

На заняттях гуртку розв’язуються олімпіадні задачі з математичного аналізу, лінійної алгебри, аналітичної геометрії та інших галузей математики.

Викладач — Андрій Борисович Ільєнко. Заняття проходять щовівторка о 16:00 у 423 аудиторії 7 корпусу. Запрошуються всі бажаючі.

За більше докладною інформацією звертатися в Студентську раду ННК «ІПСА» (14 корпус, оф. 50)

Олімпіадний гурток з програмування

progaУчасники олімпіади з програмування
ННК "ІПСА" 2010

Основу знань кожного спеціаліста в області розробки програмного забезпечення складає, як не дивно, не знання десятка мов програмування та двох десятків популярних бібліотек для них. Як засвідчує досвід Google, Microsoft, Apple, Amazon, Яндекс та інших великих корпорацій у сфері IT, справжній спеціаліст високого рівня (яких і готує ІПСА) не може вважатися таким, якщо він не зважає на основу основ програмування: алгоритми і структури даних.

Знайомство з цією галуззю найцікавіше починати зі студентських олімпіад з програмування. Впливова організація ACM (Association for Computer Machinery) вже більш, ніж 30 років проводить всесвітній чемпіонат ACMICPC (International Collegiate Programming Contest), переможцями якого за його історію ставали команди з Китаю, Російської Федерації, Польщі, Канади, США та ін. Існує величезна кількість інших чемпіонатів подібної тематики, організованих компаніями з всесвітньо відомими іменами. Їх мета проста: вивчити, натренувати і відібрати найкращих програмістів та аналітиків з молодого покоління планети.

Якщо ви навчаєтесь в ІПСА й відзначаєтесь алгоритмічним складом розуму, брали участь в олімпіадах ще зі школи або просто цікавитесь розробкою ПЗ так, як вона виглядає із найзахоплюючого свого боку, ми будемо раді побачити вас у нашому гуртку спортивного програмування. Як мінімум тому, що ніякі роки вже так не підійдуть для пізнання цікавих речей, як пора студентства.

Заняття веде фіналіст кубку ACMICPC Дмитро Кордубан. Заняття будуть проходити щопонеділка та щочетверга в 07-13, початок о 16:00. За більш докладною інформацією звертатися: Дмитро Кордубан (E-mail: надіслати повідомлення) або в Студентську раду ННК «ІПСА» (14 корпус, оф. 50)

Log in
Forgot your password?