Інформаційні технології проектування

Посеместровий розподіл предметів

Фундаментальна і всебічна підготовка дозволяє випускникам кафедри після бакалаврської підготовки впевнено себе відчувати при виборі напрямку подальшого навчання в магістратурі чи на кафедрах СП і ММСА ІПСА, чи на інших кафедрах НТУУ «КПІ», чи в іноземних університетах. В свою чергу, кафедра СП може прийняти на магістерську підготовку тих, хто отримав ступень бакалавра на інших кафедрах НТУУ «КПІ» чи в інших університетах, але хоче отримати науковий фах з напрямків науково-дослідницької роботи кафедри і пройшов вступні випробування.

 

Інформаційні технології в проектуванні

Фахівці цієї спеціальності готуються для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності в галузі застосування сучасних інформаційних технологій для інформатизації функціонування організацій і установ у проектуванні найрізноманітніших об’єктів техніки і штучного оточення людини. При цьому в якості прикладної галузі, де сьогодні найбільш ефективно застосовуються інформаційні технології проектування, вибрана сучасна комп’ютерна елементна база у вигляді мікросистем (System-in-a Chip і System-in-a Package). Ще на студентській лаві можна стати учасником розроблення твердотільного супутника вагою лише в декілька кілограмів, який не поступиться функціональністю сучасним супутникам вагою в тони.

Фахівці за цією спеціальністю володіють знаннями з паралельних комп’ютерних архітектур і багатоядерних процесорів, алгоритмів паралельної обробки інформації, інструментарієм паралельного програмування, знаннями з розподілених баз даних і обчислень; вміють використовувати Інтернет як середовище для колективного проектування, знають сучасні засоби комп’ютерного оптимального проектування інженерних об’єктів і соціально-економічних систем, інваріантні проектні процедури і алгоритми, вміють інтегрувати проектні модулі з урахуванням сучасних стандартів для форматів даних, розуміють особливості проектування МЕМС (мікроелектро- механічних систем) тощо. Вони також обізнані у комп’ютерних системах обробки та розпізнавання зображень, геометричного моделювання, комп’ютерного зору, системах анімації та комп’ютерної графіки, системах віртуальної реальності, засобах проектування мережних мультимедіа інформаційних ресурсів.

Група магістрів кафедри задіяна у дослідженнях методів побудови додатків для сучасних кластерів з паралельного проектування електронних схем і в дослідженнях методології і засобів комп’ютерного проектування мікросистем і наносхем на базі спільної лабораторії з фірмою Melexis.

Зовнішні посилання:

Вхід
Ви забули пароль?