Літня школа

Що таке AACIMP?

Літня школа

Літня школа «Досягнення та застосування сучасних інформатики, математики та фізики» — це щорічний проект Наукового товариства студентів і аспірантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Головна мета проекту — поширення й утвердження наукових знань серед молоді.

Для викладання у Літній школі запрошено визнаних учених України, Німеччини, Туреччини, Нідерландів, Бельгії, Швеції, Польщі, Росії та інших країн. Такий викладацький склад дозволить учасникам не лише поглибити власні наукові знання, а й ознайомитися із традиціями різних наукових шкіл, долучитися до дискусії щодо вирішення найактуальніших проблем сучасних науки і технологій.

Учасники будуть поділені на декілька груп відповідно до їхніх інтересів та будуть відвідувати окремі заняття, що проводитимуться синхронно. У роботі Школи задіяні різні методики навчання: лекції, практичні заняття та презентації. Окрім освітньої програми, на учасників Літньої школи чекає насичена культурна програма, що складатиметься з дебатів, брейн-рингу, екскурсії найгарнішими та найбільш таємничими місцями міста Києва, кінопоказів.

 

Літня школа AACIMP-2010

Літня школа

П'ята літня школа проходитиме з 3 по 15 серпня 2010 року. Це унікальна можливість розширити свій кругозір, дізнатися більше про найновіші досягнення сучасної науки та про актуальні питання, які сьогодні ставить перед цивілізованим світом науково-технічний прогрес.

Навчальна програма Літньої школи налічує близько 12 сучасних курсів, які за галузями науки об’єднані у чотири секції: прикладна математика, інформаційні технології, сталий розвиток, природничі науки.

Якщо Ви бажаєте дізнатися щось нове, отримати нові враження, знайомства, провести літо з користю — приєднуйтесь до Літньої школи! Там зроблять все, щоб ваше перебування у Києві було приємним.